Kullanım

Dergiler soldaki 12 kategoriden birinde yer almaktadır. Baştaki + işaretlerini veya kategorinin kendisini tıklayarak o kategorideki dergileri görebilir, dergiyi tıklayarak fasikülleri detayları ile görebilirsiniz. Fasikülün kapak resmini tıklamak resmi büyüterek daha fazla detaya ve eğer veritabanına yüklendiyse fasikülün fihristine ulaşmanızı sağlar. Bir makalenin üstüne tıkladığınızda makale PDF formatında başka bir pencerede açılacaktır. Tıklama ile sonuç alınamaması makale içeriğinin veritabanına yüklenmediğini gösterir. Alt-üst veya sağ-sol tuşları ile sonraki veya önceki sayılara gidebilir, "esc" tuşu ile detaylardan çıkabilirsiniz.

Üst menülerde dergilerin alfabetik veya kronolojik olarak listelerini, halen yayımlanmakta olan dergileri, indeksi ve içeriği olan dergileri, dergilerin yayımcılarını, koleksiyondaki eksiksiz dergileri, eksik fasikülü olan dergileri veya eksik fasikülleri, vs.. görebilirsiniz. Tüm bu linkler ile ulaşılan sayfalardaki dergi isimlerini tıklayarak derginin kendi sayfasına gidebilirsiniz.

Arama kısmında dergi ismi, makale başlıkları, yazar ismi ve fasikülün yayım tarihi aramaları olmak üzere 4 bölüm mevcuttur.